Menu

Potvrzení o negativním testu - COVID-19

Vzory zdarma

Tento vzor je ZDARMA

Vyplnit vzor

Nabízíme vám vzor potvrzení zaměstnavatele o absolvování testu na přítomnost antigenu SARS-CoV-2, se kterým můžete 72 hodin od provedení testu navštívit "zahrádku", využít služeb holičství, kadeřnictví, pedikúry, manikúry, solária, kosmetických, masérských a obdobných regeneračních nebo rekondičních služeb či se zúčastnit sportovní přípravy amatérských sportovců (podrobnosti níže). 

Od 17. května 2021 se v České republice uvolnily některé restrikce zavedené v souvislosti s epidemií onemocnění COVID-19 způsobené šířením viru SARS-CoV-2. Otevřely se maloobchodní prodejny a byl umožněn provoz služeb. Poskytovatelé služeb, případně zákazníci a návštěvníci akcí však musí splňovat různé podmínky

Jednou z takových podmínek, kterou musí splnit návštěvník / zákazník, je schopnost ve vztahu k onemocnění COVID-19 na místě prokázat, že zákazník / návštěvník buď byl před dostatečně dlouhou dobou plně očkován, nebo v rozhodné době onemocnění prodělal, nebo byl v posledních 7 dnech testován PCR testem nebo v posledních 72 hodinách době antigenním testem, a to s negativním výsledkem. Toto pravidlo platí zejména pro návštěvu venkovních prostor provozoven stravovacích služeb určených k sezení („zahrádky“), koncertů, divadelních, hudebních a kulturních představení, kongresů, vzdělávacích akcí a dalších akcí a služeb vyjmenovaných v mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví č. MZDR 14601/2021-12/MIN/KAN ze dne 14. května 2021. 

Pro určité služby a akce lze výše uvedenou podmínku splnit potvrzením zaměstnavatele o absolvování testu na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem. Toto potvrzení vám nyní nabízíme v automatizované podobě. 

  • Aktuální právní stav
  • Úspora času
  • Garance kvality
   

Potvrzení o negativním testu - COVID-19

!NOVÁ FUNKCE - Zavřít a poslat do e-mailu
Váš dokument byl úspěšně zpracován.