Menu

Autorský tým

Výhody, které Vzorné Právo nabízí, stojí na expertize těch, kteří celý systém vytvořili. Předlohy právních dokumentů pro Vás připravují a aktualizují právníci jedné z největších a odborně nejuznávanějších právních firem v České republice, PRK Partners.

Silný tým řady prvotřídních profesionálů společně pokrývá všechny významné oblasti práva a sleduje vývoj právního řádu i rozhodování soudů.  Zodpovědně diskutují složitější právní problémy i právní řešení běžných životních situací osobních a podnikatelských. Výsledek společného  know-how právníků PRK Partners se promítá do odborně promyšlených, jazykově srozumitelných a průběžně aktualizovaných právních předloh.

Právně spolehlivé dokumenty pak pro Vás digitalizují a automatizují specialisté na on-line informační služby mezinárodní firmy Wolters Kluwer.

Vzorné Právo tedy stojí na dvou pilířích: prvním je profesionalita silného a časem ověřeného týmu právníků a právních akademiků, kteří připravují obsah našich produktů.  Druhým jsou technologie umožňující automatické vytvoření prvotřídních právních dokumentů šitých na míru potřebám každého jednotlivého uživatele.

Výsledkem spolupráce je ideální nástroj použitelný pro každého, kdo si na přípravu právních dokumentů zatím netroufal nebo dosud používal statické vzory.  Podnikatelé i široká veřejnost si mohou být jisti kvalitou i aktuálností všech poskytovaných materiálů.

Právní tým

Mgr. Jarmila Hanzalová
Vedoucí projektu
Mgr. Lada Austová
Vedoucí zpracování vzorů


Jarmila Hanzalová Lada Austová

Technický tým

Mgr. Lukáš Gruber
Technický správce produktu
Mgr. Lubomír Weiss
Projektový manager produktu


Lukáš Gruber Lubomír Weiss

Další právní odborníci na projektu

Mgr. Ing. Zbyněk Loebl LL.M. JUDr. Tereza Erényi LL.M.


Zdeněk Loebl Erényi
Doc. JUDr. Bohumil Havel Ph.D. JUDr. Petr Bezouška Ph.D


Bohumil Havel Petr Bezouška
Mgr. Eva Chocová Mgr. Lucie Vorlová


Eva Chocová Lucie Vorlová
Mgr. Pavla Ptáková

Pavla Ptáková