Menu

Komunikuji s Úřadem pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ), se subjekty osobních údajů nebo s pověřencem

Úředníků z Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) se s námi nemusíte nemusíte bát! Stejně tak pro vás nebudou strašákem texty k udělení nebo odvolání souhlasu subjektu údajů se zpracováním. A pod kontrolu s našimi vzory dostanete i proces jmenování nebo odvolání pověřence pro ochranu osobních údajů (DPO). 

Balíček vzorů pro situaci

Komunikuji s Úřadem pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ), se subjekty osobních údajů nebo s pověřencem

990 Kč

Předplatné na 1 rok / neomezené vytváření dokumentů

8 vzorů

Vzor

Žádost o povolení k předání osobních údajů do zahraničí

Ne vždy je možné bez dalšího předávat osobní údaje mimo Evropský hospodářský prostor. Na základě tohoto vzoru si jednoduše vytvoříte žádost o povolení přeshraničního zpracování a přenosu osobních údajů, kterou následně můžete předložit Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

Vzor

Odpověď na stížnost podanou k Úřadu pro ochranu osobních údajů

Pomocí tohoto vzoru snadno připravíte odpověď na stížnost subjektu údajů podanou k ÚOOÚ. V případě, že odpovídáte na stížnost, kterou subjekt údajů zaslal přímo vám, použijte vzor Odpověď na stížnost v životní situaci Řeším žádosti subjektů osobních údajů.

Vzor

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V případě, že nemáte ke zpracování osobních údajů jiný právní důvod, můžete použít tento vzor k vytvoření souhlasu subjektu údajů se zpracováním.

Vzor

Odvolání souhlasu subjektu údajů

Tento vzor vám umožní poskytnout subjektům údajů jednoduchý formulář pro odvolání jejich souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vzor

Odvolání pověřence pro ochranu osobních údajů

Pomocí tohoto vzoru si připravíte dokument, jímž odvoláte pověřence pro ochranu osobních údajů (DPO) z funkce.

Vzor

Jmenování pověřence pro ochranu osobních údajů

Pomocí tohoto vzoru si připravíte dokument, jímž jmenujete vámi vybraného kandidáta do funkce pověřence pro ochranu osobních údajů (DPO).

Vzor

Smlouva o zpracování osobních údajů VZOR ZDARMA

V případě, že někdo zpracovává osobní údaje pro správce, aniž by se podílel na určování účelu nebo prostředků zpracování (tj. proč a jak se budou osobní údaje zpracovávat), což nadále dělá sám správce, je zpracovatelem. Pomocí tohoto vzoru si snadno připravíte zpracovatelskou smlouvu odpovídající požadavkům GDPR.

Vzor

Smlouva mezi společnými správci

Společnými správci jsou subjekty, které společně určují účely a prostředky zpracování osobních údajů (tj. proč a jak se budou osobní údaje zpracovávat). Pomocí tohoto vzoru si snadno připravíte smlouvu mezi společnými správci odpovídající požadavkům GDPR.