Menu

Vzory zdarma

Na této stránce naleznete seznam vzorů, které jsou volně k dispozici k vyzkoušení. Budeme rádi, pokud nám napíšete zpětnou vazbu pomocí kontaktního formuláře.

Vzory zdarma

Kterýkoliv vzor si můžete vyzkoušet ZDARMA.

Dohoda o ukončení dohody o pracovní činnosti

Vzor použijte, pokud jste se se zaměstnancem dohodli předčasně ukončit dohodu o pracovní činnosti.

JAK VYPLNIT VZOR na Vzorném Právu

Vyzkoušejte si, jak se na Vzorném Právu vyplňují vzory. Budeme vám napovídat a uvidíte, že je to opravdu snadné. A bude vás to bavit.

ŽÁDOST O PŘÍSTUP K OSOBNÍM ÚDAJŮM

Subjekt údajů po vás může požadovat informace o tom, jestli a případně jaké jeho osobní údaje zpracováváte. Díky této předloze usnadníte subjektům údajů podání žádosti o přístup.

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU společnosti s ručením omezeným

Valnou hromadu obvykle svolává jednatel a pro její svolání se vyžaduje písemná pozvánka. Pozvánka musí kromě pořadu jednání obsahovat také návrhy usnesení k jednotlivým projednávaným bodům. Náš vzor pokrývá téměř 40 situací na valných hromadách nejčastěji projednávaných, pro každou ze situací jsme připravili i návrh usnesení. Systém vedle toho nabízí i možnost vytvořit si zcela vlastní text pořadu jednání a na něj navazujících usnesení. Příprava pozvánky na valnou hromadu nikdy nebyla jednodušší!

Smlouva o výpůjčce movité věci

Ať už bezplatně půjčujete nářadí kamarádovi, gril na víkend nebo karavan na dovolenou, nezapomeňte o tom sepsat smlouvu. Použít můžete náš vzor smlouvy o výpůjčce, se kterým na nic důležitého nezapomenete.

SMLOUVA O KRÁTKODOBÉM NÁJMU PROSTOR

Pronajímáte prostory pro jednorázové akce, ať už soukromé či veřejné? Má se u vás konat svatba, oslava, festival, koncert nebo jiná podobná akce? Přesně pro tyto případy pro vás má Vzorné Právo připravený vzor smlouvy o krátkodobém nájmu. Stačí vyplnit, jaký prostor pronajímáte, na jak dlouho, v jakém rozsahu a za kolik. Smlouva bude hotová za pár minut.